Qoltec Zasilacz awaryjny UPS | Monolith | 1000VA | 600W | LCD | USB | RJ45
Symbol: 53980
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 253.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 53980
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 253.00
Odkryj bezpieczną energię
Każdy z nas niejednokrotnie miał do czynienia ze spadkami napięć w domu, czy w pracy. Czasem jedynym ich skutkiem jest konieczność ponownego włączenia komputera. Ale ile razy w wyniku takiego zdarzenia utraciłeś ważne dane niezapisane na dysku lub spotkałeś się z awarią urządzenia? Jeżeli powyższe sytuacje nie są Ci obce, mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu problemy zaników, czy spadków napięć nie będą Cię dotyczyły. Zasilacz awaryjny UPS marki Qoltec, to rozwiązanie, które zapewnia stały dopływ energii niezbędnej do stabilnego działania Twojego komputera.
Poznaj lepszy format pracy
Nasze rozwiązanie dodatkowo oferuje:
Prostota obsługi dla Twojego komfortu
Wbudowany wyświetlacz LCD gwarantuje Ci swobodne zarządzanie obsługą urządzenia. Na bieżąco otrzymujesz informacje o statusie oraz parametrach, dzięki czemu praca z zasilaczem jest łatwa, szybka i niezawodna.
Nie musisz przerywać swojej aktywności
Zasilacz UPS wyposażony jest w bezobsługowy akumulator, gwarantujący Ci stabilną pracę podczas awaryjnego zasilania komputera. W tym czasie zapiszesz ważne dane na dysku lub dokończysz kolejny poziom swojej gry. Proces ładowania akumulatora do 90% wydajności, wynosi do 6 godzin.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 600 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Schodkowy |
| Liczba faz na wejściu | 1 (120V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu Nadmierne rozładowanie Przeciwprzeciążeniowe (OPP) |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN 1 x USB (Type B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
286 x 100 x 144 mm |
| Waga | 4.802 kg |
| Oznaczenia | |
ntec sp. z o.o.
Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
502438598
wk@ntec.pl