Qoltec Zasilacz Qoltec 50086.90W do notebooka HP (19 V; 4,74 A; 90W; 7.4 mm x 5 mm)
Symbol: 50086.90W
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 65.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50086.90W
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 65.00
| Specyfikacja | |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prąd wyjściowy | 4,74 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Certyfikaty | CE |
| Kompatybilność | HP/Compaq |
| Typ zasilacza | Wewnątrz |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Waga produktu | 345 g |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Szerokość produktu | 132 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 150mm |
• Nie otwierać obudowy zasilacza.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
ntec sp. z o.o.
Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
502438598
wk@ntec.pl