Qoltec Qoltec Wydajny Zasilacz ATX 1650W | 80 Plus Platinum
Symbol: 50342
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 404.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50342
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 404.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Prąd wejściowy | 15 - 8 A |
| Napięcie wejściowe AC | 180 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | OTP (zabezpieczenie przed przegrzaniem) |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Łączna moc | 1650 W |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Przeznaczenie | PC |
| Poziom hałasu | 50 dB |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 30000 h |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 12 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 5 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 117mm |
ntec sp. z o.o.
Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
502438598
wk@ntec.pl