Qoltec QOLTEC STACJA DOKUJĄCA HDD/SSD | 2.5"/3.5" SATA | USB 3.0
Symbol: 50315
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 77.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50315
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 77.00
| Specyfikacja | |
| Główny kolor produktu | Srebrny |
| Typ produktu | Stacja dokująca |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Wysokość produktu | 75,6 mm |
| Waga produktu | 247 g |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 125,5 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Typ interfejsu | SATA |
| Szybkość transmisji | 5Gb/s |
| Rozmiar SSD | 2.5" |
| Rozmiar HDD | 2.5" lub 3.5" dysk twardy 2TB |
| Szerokość | 86mm |
| Długość | 162mm |
| Wysokość | 144mm |
ntec sp. z o.o.
Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
502438598
wk@ntec.pl