Philips Monitor 24B2N2200 23.8 cala IPS 120Hz HDMI DP VGA Głośniki
Symbol: 24B2N2200/00
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 419.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24B2N2200/00
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 419.00
Zwiększ codzienną wydajność
Ten monitor zapewnia efektywność w pracy. Jest nie tylko wyposażony w niezbędne funkcje, ale także oferuje wyróżniające się rozwiązania, takie jak częstotliwość odświeżania 120 Hz, technologia SoftBlue, Flicker-Free, mocowanie VESA i wiele innych.
Zaprojektowany z myślą o Twoim stylu pracy
Świetna wydajność
Łatwość użytkowania
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
24B2N2200 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in 1 x 15-pin D-Sub 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x Audio out |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Zakres regulacji wysokości | 0 mm |
| Certyfikaty | CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 0 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 320 mm |
| Wysokość z podstawą | 425 mm |
| Szerokość | 542 mm |
| Głębokość | 46 mm |
| Głębokość z podstawą | 181 mm |
| Waga | 2.63 kg |
| Waga z podstawą | 2.91 kg |
| Oznaczenia | |