Phanteks Zestaw do chłodzenia wodnego PHANTEKS Glacier EZ-Fit 360 D30-KIT, schwarz
Symbol: WAPH-049
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 2235.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAPH-049
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 2235.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Polimetakrylan metylu (PMMA) |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Ilość sztuk | 10 |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 955mm |
| Długość | 228mm |
| Wysokość | 132mm |