Peach Peach 110602 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Żółty
Symbol: 450593
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 337.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 450593
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 337.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 11500 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Zastępuje | OKI 44318605 |
| Kompatybilność | OKI C 710 CDTN OKI C 710 DN OKI C 710 DTN OKI C 710 N OKI C 711 CDTN OKI C 711 DM OKI C 711 DN OKI C 711 DTN OKI C 711 N OKI C 711 Series OKI C 711 WT |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |