Patriot Pamięć DDR5 Viper Elite 5 Ultra 64GB/6400 (2*32GB) CL32
Symbol: VEU564G6432K
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3907.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VEU564G6432K
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 3907.00
DDR5 Viper Elite 5 Ultra
Ultra wydajność dla nowoczesnych platform
Zaprojektowana z myślą o najnowszych systemach DDR5, zapewnia maksymalną prędkość i efektywność.
Unikalny biały radiator z aluminium
Wysokiej jakości biały aluminiowy radiator zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła i wyjątkowy wygląd.
Ekstremalne prędkości i pojemności
Osiągaj niesamowite prędkości do 8000MT/s i pojemności zestawów do 96GB.
Wyselekcjonowane układy IC klasy premium
Starannie dobrane i testowane układy scalone zapewniają doskonały potencjał do podkręcania.
100% testowane ręcznie
Każdy moduł jest ręcznie testowany i wyposażony w wstępnie dostrojone profile wydajnościowe dla maksymalnej stabilności.
Odblokowany kontroler PMIC
Uzyskaj pełną kontrolę nad zasilaniem dzięki odblokowanemu PMIC gotowemu na XMP i więcej.
Obsługa Intel XMP 3.0 i AMD EXPO
Zgodność z Intel XMP 3.0 oraz AMD EXPO umożliwia łatwe podkręcanie na obu platformach.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 64 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL32 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Tak |
| Wymiary |
44 x 133 x 7 mm |
| Waga | 92 g |
| Oznaczenia | |