Patriot Pamięć DDR4 Signature Premium 16GB/3200(2*8GB) CL22 czarna
Symbol: PSP416G3200KH1
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 510.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PSP416G3200KH1
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 510.00
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Całkowita pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL22 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Tak |
| Wymiary |
37 x 133 x 6 mm |
| Waga | 68 g |
| Oznaczenia | |