Patriot Dysk zewnętrzny SSD 1TB PVP30 Duo Compact 1000/1000 MB/s USB 3.2 USB-C
Symbol: PVP301TB28UDG
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 483.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PVP301TB28UDG
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 483.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PVP30 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 USB Type C |
| Prędkość odczytu | 1000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1000 MB/s |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 10 mm |
| Szerokość | 17 mm |
| Głębokość | 82.1 mm |
| Waga | 31.5 g |
| Oznaczenia | |