POLY POLY Zestaw słuchawkowy Voyager Surround 80 UC USB-C + przejściówka USB-C/A
Symbol: 8G7T9AA
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1172.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8G7T9AA
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1172.00
| Specyfikacja | |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1490 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1016 x 1219,2 x 1490 mm (40 x 48 x 58.7") |
| Waga palety | 357 kg (787 funtów) |
| Poduszka pałąka na głowę | Tak |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laserjet-pro-m453-m454-series/model/19203830?sku=W1Y45A ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06225509.pdf |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Waga produktu | 275 g |
| Szerokość produktu | 191 mm |
| Wysokość produktu | 181 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Track <</td> |
| Przyciski operacyjne | Ścieżka |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor kabla | Czarny |
| Zastosowanie | Muzyka/dzień powszedni |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Diody LED | Tak |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Nazwa koloru | Black |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Głębokość opakowania | 209,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Wysokość opakowania | 54,8 mm |
| Walizka | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Adaptery audio dołączone | USB |
| Przewody | 3.5 mm to USB Type-C |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | USB Type-C |
| Zawartość opakowania | Etui; Instrukcja użytkowania; Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy; Kabel USB do ładowania; Adapter Bluetooth Typu C BT700; Przejściówka USB-C na USB-A; Kabel USB-C audio 3,5 mm |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 30 m |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | AVDTP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Połączenie USB | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas rozmowy | 21 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 1 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 24 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Kod unspsc | 43191638 |
| Kompatybilność | Compatible with PCs and smartphones via Bluetooth, USB Type-C BT700 adapter or USB Type-C/A adapter |
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Dołączone oprogramowanie | Poly Lens |
| Waga brutto palety | 357 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 70 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 10 szt. |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 10 |
| Czułość mikrofonu | -37 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 16000 Hz |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Czułość słuchawek | 132 dB |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Szerokość | 273mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 101mm |
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.