ASUS ASUS ROG Delta S Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Gaming Czarny
Symbol: 90YH02K0-B2UA00
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 939.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90YH02K0-B2UA00
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 939.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 300 g |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Szerokość | 113mm |
| Długość | 216mm |
| Wysokość | 257mm |
• Nie używać podczas ładowania.
• Unikać kontaktu z wodą.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu