POLY POLY Zestaw słuchawkowy Voyager 4320-M z certyfikatem Microsoft Teams + adapter BT700 + stacja ładująca
Symbol: 77Z00AA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 548.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 77Z00AA
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 548.00
| Specyfikacja | |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1900 mm |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-deskjet-4200e-all-in-one-printer-series/model/2101722555?sku=60K30B |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 40 |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Waga produktu | 158 g |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 67 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Nazwa koloru | Black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Podłączane systemy DECT | Tak |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Waga wraz z opakowaniem | 641,17 g |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Szerokość opakowania | 188 mm |
| Podstawka do ładowania | Tak |
| Zawartość opakowania | Kabel do ładowania USB-C; Skrócona instrukcja obsługi; Futerał podróżny; Stacja ładująca; Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy; Adapter Bluetooth Typu C BT700 |
| Certyfikowany dla Microsoft Teams | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Kod unspsc | 43191638 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Kompatybilność | Kompatybilność z komputerami PC i smartfonami za pośrednictwem Bluetooth lub adaptera USB Type-C BT700 |
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Dołączone oprogramowanie | Poly Lens |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 10 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 80 szt. |
| Waga brutto palety | 94,6 kg |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 6800 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 214mm |
| Wysokość | 189mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Trzymać z dala od dzieci.