POLY POLY Zestaw słuchawkowy Blackwire 3225 Stereo USB-C + wtyczka 3,5 mm + przejściówka USB-C/A
Symbol: 8X229AA
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 196.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8X229AA
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 196.00
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-deskjet-4200e-all-in-one-printer-series/model/2101722555?sku=60K30B |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 40 |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1520 mm |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Waga produktu | 119 g |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologie ochrony słuchu | SoundGuard DIGITAL |
| Stosunek sygnału do szumu | 118 dB |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Odbieranie / kończenie połączeń |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Nazwa koloru | Black |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Głębokość opakowania | 56 mm |
| Szerokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 207 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Kod unspsc | 43191638 |
| Dołączone oprogramowanie | Poly Lens |
| Kompatybilność | Kompatybilność z komputerami PC za pośrednictwem kabla USB Type-C lub zasilacza USB Type-C/A oraz tabletami przez port audio 3,5 mm |
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Waga brutto palety | 357 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 36 szt. |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Średnica głośnika | 2,8 cm |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 200 - 6800 Hz |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Czułość słuchawek | 90 dB |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 185mm |