PLAYSEAT Playseat Challenge DD - F1 Uniwersalny fotel dla gracza Obite siedzisko Czarny
Symbol: FO.00336
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 2159.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FO.00336
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 2159.00
| Specyfikacja | |
| Wymagany montaż | Tak |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Materiał ramy | Stal niestopowa |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 220 cm |
| Motyw | Wyścigi |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Minimalna waga użytkownika | 20 kg |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor podstawowy | Czarny/czerwony/biały |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Materiał siedziska | Poliester |
| Waga produktu | 16,5 kg |
| Głębokość produktu | 1190 mm |
| Wysokość (max.) | 93,5 cm |
| Szerokość produktu | 655 mm |
| Wysokość opakowania | 195 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 20,2 kg |
| Szerokość opakowania | 585 mm |
| Głębokość opakowania | 780 mm |
| Wysokość regulowanej kierownicy | Tak |
| Regulowany pedał | Tak |
| Szerokość | 590mm |
| Długość | 786mm |
| Wysokość | 200mm |