AROZZI Arozzi Gaming-Tisch Arena Czysta 1/2 160x82cm
Symbol: ARENA-PURE-BLACK
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1684.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ARENA-PURE-BLACK
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1684.00
| Specyfikacja | |
| Materiał ramy | Metal |
| Właściwe wykorzystanie | Domowe biuro |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Prosty |
| Waga produktu | 38,8 kg |
| Wysokość produktu | 810 mm |
| Szerokość produktu | 1600 mm |
| Głębokość produktu | 820 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 54,4 kg |
| Szerokość | 655mm |
| Długość | 875mm |
| Wysokość | 410mm |