OPTIMUS Komputer Platinum MB760T MB760T i5-14400F/32GB/2TB/RTX 5070 12GB/NO OS
Symbol: EXTREMEVR
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 7428.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EXTREMEVR
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 7428.00
OPTIMUS PLATINUM
Optymalna seria do Twojego biura
Seria komputerów skierowana do użytkowników biurowych i sektora administracji.
Platinum to przede wszystkim wydajne i ciche maszyny wyposażone w szybkie i bezawaryjne dyski SSD co zapewnia maksymalnie komfortową pracę.
Komputery z linii Platinum to również potężne stacje robocze wyposażone w procesory Intel Core i5 i układy nVidia Quadro.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Platinum MB760T |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba wątków | 16 |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Cache L3 | 20 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-14400F |
| Intel vPro | Nie |
| Płyta główna |
MSI MAG B760 TOMAHAWK WIFI |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 192 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 2 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 5070 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Porty wideo | 4 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 3.1 Type-A 2 x USB 3.0 Type-A 4 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Rear Speaker) 1 x RJ-45 1 x Audio (Side Speaker) 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) 1 x Audio (Mikrofon) 1 x S/PDIF |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCI 1 x PCIe 5.0 x16 3 x PCIe 4.0 x 1 2 x PCIe x 16 2 x PCIe 3.0 x 4 1 x PCIe x 1 |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 520 mm |
| Szerokość | 230 mm |
| Głębokość | 522 mm |
| System operacyjny | Brak |
| Oznaczenia | |