OPTIMUS Komputer E-Sport GB760T-CR17 i7-14700F/32GB/2TB/RTX 5070 OC 12GB/W11H
Symbol: 1141481654
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 9324.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1141481654
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 9324.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
E-Sport GB760T-CR17 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.4 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba wątków | 28 |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Cache L3 | 33 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i7-14700 F |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 256 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 2 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 5070 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Porty wideo | 2 x HDMI 4 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x PS/2 Combo Klawiatura/Mysz 1 x RJ-45 1 x Audio (Mikrofon) 1 x Audio (Line-in) 1 x Audio (Line-out) 2 x Audio (Combo) |
| Moc zasilacza | 850 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Midi Tower |
| Wysokość | 506 mm |
| Szerokość | 240 mm |
| Głębokość | 460 mm |
| Waga | 10.54 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Oznaczenia | |