OPTIMUS Komputer E-Sport GA520T-CR12 Ryzen 5 5500/16GB/1TB/RX 9060 OC 8GB/W11H
Symbol: 1141481668
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 5036.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1141481668
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 5036.00
Nowy design i połączenie komponentów najlepszych marek! Komputer zaprojektowany z myślą o graczach i użytkownikach szukających wysokiej wydajności, która pozwoli odkryć nowy poziom rozgrywek!
| Informacje o produkcie | |
| Model |
E-Sport GA520T-CR11 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 3.6 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.2 GHz |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD Ryzen 5 5500 |
| Intel vPro | Nie |
| Płyta główna |
A520M S2H AM4 2DDR4 M.2 HDMI/DVI mATX |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Radeon RX 9060 PULSE |
| Producent chipsetu | AMD |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Porty wideo | 1 x DVI-D 3 x HDMI 2 x DisplayPort 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A 6 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 1 x Audio (Mikrofon) 1 x Audio (Line-in) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Midi Tower |
| Wysokość | 466 mm |
| Szerokość | 230 mm |
| Głębokość | 462 mm |
| Waga | 8.6 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Oznaczenia | |