OKI Toner czarny OKI C650DN/2AC/C600 09006130
Symbol: 9006130
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 393.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9006130
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 393.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 7000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | C650 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 360mm |
| Wysokość | 290mm |