OKI OKI Toner 46861305 Yellow
Symbol: OKI 46861305
Dostępność: Średnia dostępność 49 szt.
Cena: 1123.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: OKI 46861305
Dostępność: Średnia dostępność 49 szt.
Cena: 1123.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Kompatybilność | C834dnw/834nw/844dnw |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 410mm |
| Wysokość | 120mm |