OKI OKI 46490606 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: 46490606
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 861.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 46490606
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 861.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność (w kolorze, ISO/IEC 19798) | 6000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kompatybilność | C532, C542, MC573 |
| Technologia druku | Druk LED |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 105mm |