Noctua Wentylatory NOCTUA 140mm NF-A14x25r G2 PWM Sx2-PP
Symbol: NF-A14x25rG2PWMSx2-PP
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 296.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-A14x25rG2PWMSx2-PP
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 296.00
| Specyfikacja | |
| Technologia łożysk | SSO2 |
| Okres gwarancji | 6 lat(a) |
| Materiały | Polimer ciekłokrystaliczny(LCP) |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,19 A |
| Napięcie | 12 V |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 140 x 25 x 140 mm |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 2,56 mmH2O |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 24,8 dB |
| Przepływ powietrza | 155,6 m³/h |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Typ łożyska | Self-Stabilising Oil-pressure (SSO) bearing |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Model | Wentylator |
| Adapter o małym hałasie (LNA) | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Rozmieszczenie otworów do mocowania (SxG) | 105 x 105 mm |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 150000 h |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 155mm |
• Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach.
• Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją.
• Przechowuj z dala od dzieci.