Noctua Wentylator NOCTUA redux 120mm NF-P12 REDUX-900
Symbol: NF-P12 REDUX-900
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 57.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-P12 REDUX-900
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 57.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 19,8 dB |
| Szybkość obrotowa | 900 RPM |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 120 x 120 x 25 mm |
| Czas eksploatacji | 150000 h |
| Zasilanie | 12V |
| Przepływ powietrza | 92,3 m³/h |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 180mm |