Noctua Wentylator NOCTUA NF-A12x25 LS-PWM Sterrox
Symbol: NF-A12X25 LS-PWM
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 134.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-A12X25 LS-PWM
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 134.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Materiały | Polimer ciekłokrystaliczny(LCP) |
| Liczba łopatek wentylatora | 9 |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Napięcie | 12 V |
| Zasilanie | 0,6 W |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,05 A |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Przepływ powietrza | 55,7 m³/h |
| Procesor | Brak obsługi |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 0,82 mmH2O |
| Typ łożyska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 12,1 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 7,6 dB |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,41 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (max) | 1200 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Prędkość obrotowa (min) | 450 RPM |
| Model | Wentylator |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Dołączone śruby | Tak |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 150mm |