Noctua Wentylator NOCTUA 150mm (montaż na 120mm)SSO2, PWM
Symbol: NF-A15 PWM
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 117.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-A15 PWM
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 117.00
| Specyfikacja | |
| Technologia łożysk | SSO2 |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,8 A |
| Napięcie | 12 V |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Prędkość obrotowa (max) | 1200 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,51 mmH2O |
| Procesor | Brak obsługi |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 19,2 dB |
| Przepływ powietrza | 115,5 m³/h |
| Model | Wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Detekcja prędkości | Tak |
| Moc | 0,96 W |
| Złącze(a) | 4-pin |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 175mm |
• Przechowuj z dala od dzieci.
• Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją.
• Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach.