Noctua Wentylator NOCTUA 120mm NF-F12 PWM CHromax Black Swap colors
Symbol: NF-F12 PWM CH.BK.S
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 115.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-F12 PWM CH.BK.S
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 115.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Metal |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Pobór mocy | 0,6 W |
| Napięcie | 12 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,05 A |
| Szerokość opakowania | 185 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 215 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 312 g |
| Głębokość opakowania | 35 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Przepływ powietrza | 93,4 m³/h |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,61 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (min) | 300 RPM |
| Typ łożyska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Model | Wentylator |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Liczba śrub | 4 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Rozmieszczenie otworów do mocowania (SxG) | 105 x 105 mm |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 150000 h |
| Poziom hałasu | 22,4 dB |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 190mm |