No name Zestaw słuchawkowy do gier Blade Tanooki ze światłem LED
Symbol: 492393
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 164.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 492393
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 164.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 290 g |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor kabla | Srebrny |
| Diody LED | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Obsługiwane produkty | PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Nintendo Switch Oled, Nintendo Switch Lite, PC. |
| Wysokość opakowania | 245 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 500 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 570 mm |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8518300090 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 310 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 490 mm |
| Składany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Szerokość | 88mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 185mm |