No name Zasilacz LANCOM SPSU-250 250W z możliwością wymiany podczas pracy
Symbol: 4643524
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 2273.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4643524
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 2273.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Zasilanie |
| Wewnętrzny | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Kompatybilność | LANCOM XS-5116QF, LANCOM XS-6128QF, LANCOM GS-4554X, LANCOM GS-4530X |
| Napięcie wejściowe AC | 110/230 V |
| Napięcie wyjściowe DC | 12 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Łączna moc | 250 W |
| Maksymalne natężenie prądu | 20 A |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177900 |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85044030 |
| Szerokość | 520mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 410mm |