Corsair Zasilacz Corsair HX1000i 1000W 24-pin ATX 572387 Czarny
Symbol: 572387
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 2103.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 572387
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 2103.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Łączna moc (+3.3 V) | 150 W |
| Łączna moc | 1000 W |
| Łączna moc (+5 V) | 150 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 25 A |
| Prąd wejściowy | 13 - 6.5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 83,3 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Łączna moc (+12 V) | 1000 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 3,56 kg |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Technologia łożysk | FDB |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Długość kabla zasilającego SATA | 445 mm |
| Długość kabla zasilającego SATA | 155 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Ilość złącz zasilania PATA | 8 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 133mm |
| Wysokość | 215mm |