No name Xerox 006R04632 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 006R04632
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1063.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R04632
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1063.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 20000 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | VersaLink® C620 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 480mm |
| Wysokość | 190mm |