No name Western Digital Red Pro dysk twardy 22 TB 7200 RPM 512 MB 3.5" SATA III
Symbol: 1677866
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4286.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1677866
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4286.00
| Specyfikacja | |
| Kontrola odzyskiwania błędów (ERC) | Tak |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| Przeznaczenie | NAS |
| Pojemność HDD | 22 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Czujnik wstrząsów | Tak |
| Limit obciążenia pracą | 300 TB/rok |
| Wielkość pamięci podręcznej | 512 MB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Poziom szumu, bezczynny | 20 dB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Zaawansowany format (AF) | Tak |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Model | HDD |
| Hot-swap | Nie |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Interfejs | SATA III |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,2 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 3,4 W |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Waga produktu | 670 g |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 40 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 200 G |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 175mm |