No name Wentylator XPG WAK LEVANTE II 240 2*120mm ARGB Wentylator detaliczny
Symbol: 556486
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 423.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 556486
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 423.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Tworzywo bloku wodnego | Miedź |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 300 W |
| Długość tuby | 40 cm |
| Waga produktu | 1,95 kg |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Wysokość bloku wodnego | 5,02 cm |
| Głębokość bloku wodnego | 6,25 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Szerokość bloku wodnego | 6,7 cm |
| Szerokość chłodnicy | 27,6 cm |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1156 (Socket H) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Maksymalny przepływ powietrza | 58,91 ft³/min |
| Poziom hałasu | 26,7 sony/sonów |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2000 RPM |
| Minimalna prędkość wentylatora | 600 RPM |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 2,04 mmH2O |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Prędkość motora pompy | 2700 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Szerokość | 36mm |
| Długość | 395mm |
| Wysokość | 430mm |