No name UTAX 1T02R7AUT0 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: 1T02R7AUT0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 427.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02R7AUT0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 427.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kompatybilność | P-C2655W, P-C2650DW |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 85mm |