No name UTAX 1T02R5BUT0 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: 1T02R5BUT0
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 448.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02R5BUT0
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 448.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | CK-5511M |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12000 stron(y) |
| Kompatybilność | Utax 350ci, 400ci |
| Szerokość | 89mm |
| Długość | 455mm |
| Wysokość | 73mm |