No name UTAX 1T02R5AUT0 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: 1T02R5AUT0
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 448.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02R5AUT0
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 448.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | 350ci, 400ci |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 455mm |
| Wysokość | 89mm |