No name Toner do drukarki UTAX dažai CK-5511K, (1T02R50UT0)
Symbol: 1T02R50UT0
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 228.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02R50UT0
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 228.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 18000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | CK-5511K |
| Kompatybilność | Utax 350ci, 400ci |
| Szerokość | 86mm |
| Długość | 455mm |
| Wysokość | 96mm |