No name Toner Utax CK-7512 CK7512 (1T02V70UT0)
Symbol: 1T02V70UT0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 368.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02V70UT0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 368.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 35000 stron(y) |
| Kod OEM | CK7512 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Triumph-Adler 3262i Utax 3262i |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 470mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 85mm |