No name TerraMaster D1 SSD Pro Obudowa SSD Aluminium M.2
Symbol: 579562
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1358.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 579562
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 1358.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | KC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Materiały | Aluminium |
| Pobór mocy (max) | 8,1 W |
| Napięcie | 5 V |
| Waga produktu | 300 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 585 g |
| Wysokość opakowania | 162 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Wysokość produktu | 121 mm |
| Głębokość opakowania | 64,5 mm |
| Szerokość produktu | 58 mm |
| Szerokość opakowania | 111,5 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 80 Gbit/s |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | PCI Express 4.0 |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 8 TB |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 3 | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |