No name Subwoofer aktywny 15" dBTechnologies SUB 615
Symbol: 1030102560
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 2849.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1030102560
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 2849.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Sklejka |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bass reflex | Tak |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 60 cm |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 43 cm |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 58 cm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 25,5 kg |
| Wejście XLR | Tak |
| Typ głośnika niskotonowego | Subwoofer aktywny |
| Pasmo przenoszenia subwoofera | 42 - 124 Hz |
| Klasa wzmacniacza | D |
| Czułość głośnika niskotonowego | 131 dB |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperialny) | 38,1 cm (15") |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 600 W |
| Moc szczytowa subwoofera | 1200 W |
| Szerokość | 550mm |
| Długość | 680mm |
| Wysokość | 710mm |
• Nie otwieraj obudowy urządzenia ze względu na ryzyko porażenia prądem.
• Unikaj narażenia na wilgoć lub ekstremalne temperatury.
• Podczas podłączenia do źródła zasilania upewnij się, że napięcie jest zgodne z wymaganiami urządzenia.