No name Stojak na notebook BakkerElkhuizen FlexTop 270 Notebookständer bis 16"/7 Stufen
Symbol: BNEFT270
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 457.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BNEFT270
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 457.00
| Specyfikacja | |
| Waga brutto palety | 180 g |
| Kraj pochodzenia | Holandia |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 40,6 cm (16") |
| Minimalna zgodność wielkości ekranu notebooka | 25,4 cm (10") |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Maksymalny udźwig | 3 kg |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Aluminium |
| Waga produktu | 255 g |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 4 mm |
| Szerokość opakowania | 247 mm |
| Wysokość opakowania | 10 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 360 g |
| Głębokość opakowania | 345 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Walizka | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Liczba ustawień wysokości | 6 |
| Zakres regulacji wysokości | 90 - 200 mm |
| Wysokość brutto palety | 144 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 50 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 820 mm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Produktów na palecie | 500 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 590 mm |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8473308000 |
| Szerokość | 248mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 13mm |