Adata DashDrive Durable HD720 1TB 2.5'' USB3.0 Czarny
Symbol: AHD720-1TU31-CBK
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 382.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AHD720-1TU31-CBK
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 382.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HD720 |
| Video |
|
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 129.4 mm |
| Szerokość | 97.9 mm |
| Głębokość | 20.2 mm |
| Waga | 223 g |
| Pozostałe parametry |
- Wodoodporny/Pyłoodporny/Upadkoodporny |
| Wymagania środowiskowe |
Temperatura pracy: 5 - 50 stopni C |
| Obsługiwane systemy operacyjne |
- Windows XP/Vista/7/8/8.1 |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Akcesoria w zestawie |
- Dysk |
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com