No name Słuchawki Austrian Audio HI-X15
Symbol: O9120097810182
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 509.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: O9120097810182
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 509.00
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 255 g |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Długość kabla | 1,4 m |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Austria |
| Zastosowanie | Połączenia/Muzyka/Sport/Codzienność |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Odłączany przewód | Tak |
| Ilość | 1 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 24000 Hz |
| Czułość słuchawek | 113 dB |
| Impedancja | 25 Ω |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 240mm |