No name Rain Design MSTAND360 LAPTOP STAND WITH 360 Podstawka na notebooka Złoto 38,1 cm (15")
Symbol: 100345733
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 202.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100345733
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 202.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalny kompatybilny rozmiar ekranu | 38,1 cm (15") |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Minimalna zgodność wielkości ekranu notebooka | 30,5 cm (12") |
| Kolor produktu | Złoty |
| Materiały | Aluminium |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 38,1 cm (15") |
| Zasilane przez USB | Nie |
| Wysokość produktu | 154 mm |
| Szerokość produktu | 253 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 1,63 kg |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Regulowana głębokość | Nie |
| Obracanie | Tak |
| Regulowany | Nie |
| Oś obrotu | Tak |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 263mm |
| Długość | 271mm |
| Wysokość | 170mm |