No name Pimax Technology PVH00010196 wyświetlacz zakładany na głowę Dedykowany wyświetlacz montowany na głowie 815 g Czarny
Symbol: GAVR-127
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 8680.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GAVR-127
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 8680.00
| Specyfikacja | |
| Model | Dedykowany wyświetlacz montowany na głowie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 90 Hz |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 106° |
| Rozstaw okularów (max) | 7,2 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sklep z aplikacjami | Pimax play |
| Rozstaw okularów (min) | 5,8 cm |
| Ilość głośników | 2 |
| Regulowany rozstaw okularów | Tak |
| Liczba pikseli na stopień (PPD) | 50 |
| Waga produktu | 815 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga kontrolera | 126 g |
| Ładowarka | Tak |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowane słuchawki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Śledzenie oczu | Tak |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 305mm |