No name Oplite 102070 Uchwyt na komputer
Symbol: 530135
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 261.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 530135
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 261.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Uchwyt na komputer |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Materiały | Stal |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,2 kg |
| Wysokość opakowania | 320 mm |
| Szerokość opakowania | 620 mm |
| Głębokość opakowania | 144 mm |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 385mm |
| Wysokość | 232mm |