No name Obudowa CASE MIDITOWER EATX W/O PSU/XTENDERVG B ACPCC00019A ARCTIC
Symbol: 535898
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 739.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 535898
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 739.00
| Specyfikacja | |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Lokalizacja oświetlenia | Boczne |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,1 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 48,2 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Boczne okno | Tak |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Maksymalna długość PSU | 31,8 cm |
| Materiały | Metal |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Model | PC |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Układ | Midi Tower |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Szerokość produktu | 231 mm |
| Wysokość produktu | 529 mm |
| Waga produktu | 15,4 kg |
| Głębokość produktu | 529 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,8 kg |
| Szerokość opakowania | 327 mm |
| Głębokość opakowania | 624 mm |
| Wysokość opakowania | 637 mm |
| Ramka combo na dysk HDD/SSD | Tak |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Objętość | 64 l |
| Typ łożyska | Łożysko olejowe |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 120 mm |
| Napięcie znamionowe wentylatora | 5 - 12 V |
| Zainstalowane wentylatory boczne | 3x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów bocznych | 3 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Prędkość wentylatora | 600 - 3000 RPM |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 280 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 420 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic bocznych | 240 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza w wentylatorze 2 | 5,1 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza w wentylatorze 2 | 98 ft³/min |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 420 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 280 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 6,9 mmH2O |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 2 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 2x 120 mm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 77 ft³/min |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 554mm |
| Długość | 541mm |
| Wysokość | 268mm |