No name Nothing Buds 2 Zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy Douszny Połączenia/muzyka Bluetooth Pomarańczowy
Symbol: O6974434225039
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 169.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: O6974434225039
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 169.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Głębokość produktu | 20,6 mm |
| Waga lewej słuchawki | 4,5 g |
| Waga obudowy ładującej | 41,5 g |
| Waga prawej słuchawki | 4,5 g |
| Szerokość produktu | 33,4 mm |
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 53,3 x 53,3 x 23 mm |
| Wysokość produktu | 22,8 mm |
| Waga produktu | 50,5 g |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 6.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 8.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 7.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 12.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 13 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 14.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 11.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 14 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 16 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 13.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 10.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 15 |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Etui do ładowania | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki | 53 mAh |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki | 53 mAh |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym/ z ANC) | 32 h |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym/bez ANC) | 55 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| zas rozmów (ANC włączona) | 30 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 13,5 h |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 460 mAh |
| Czas rozmów (ANC wyłączona) | 35 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 7,5 h |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 6 |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Typ słuchawek dousznych | Słuchawki douszne |
| Średnica głośnika | 1,1 cm |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Szerokość | 81mm |
| Długość | 111mm |
| Wysokość | 33mm |