No name Niceboy HIVE Prodigy 4 Zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy Opaska na głowę Połączenia/muzyka Bluetooth Biały
Symbol: hive-prodigy-4-white
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 208.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: hive-prodigy-4-white
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 208.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 153 g |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 168 mm |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Biały |
| Przewody | USB Type-C |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Czas odtwarzania muzyki | 50 h |
| Liczba przycisków | 3 |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Czułość słuchawek | 97 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | SBC |
| Szerokość | 38mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 181mm |