No name Monitor JAPANNEXT 68,5 cm JN-IPS270WQHD75F-C65W-HSP-W HDMI/DP WQHD
Symbol: 559885
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 984.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 559885
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 984.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biuro |
| Kolor produktu | Biały |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 22 W |
| Pobór mocy (max) | 40 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Internal |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 40 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Pobór mocy | 29 W |
| Wysokość (bez podstawy) | 505 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 190 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 614 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Szerokość opakowania | 670 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,8 kg |
| Wysokość opakowania | 440 mm |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Paleta barw | 98% |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Rozmiar plamki | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Quad HD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Typ matrycy | IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kąt obrotu wokół osi | -30 - 30° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 11 cm |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| HDMI | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |